BALKONŲ STIKLINIMAS

 

Balkonų stiklinimo sistemos
Mūsų siūlomi aliuminio profiliai yra skirti gaminti judančioms, atveriamoms ir fiksuotoms stiklinamoms balkonų ir lodžijų konstrukcijoms. Ši profilių sistema apsaugo balkonus ir lodžijas nuo lietaus ir vėjo, triukšmo ir dulkių, pagerina termoizoliaciją, suteikia patalpoms jaukumo ir komforto. Sistema leidžia gaminti tiek judančias, tiek atveriamas, tiek fiksuotas stiklinamų balkonų ir lodžijų konstrukcijas. Skirtingi konstrukcijų variantai, surinkti iš mūsų profilių, gali būti kombinuojami vieni su kitais kampinių tarpinių ir jungtukų. Sąvarų skaičius konstrukcijoje gali skirtis priklausomai nuo įstiklinamo balkono pločio ir aukščio.
Visos profilių sistemos gaminamos tik iš pirminio aliuminio ir yra padengiamos poliefirinių miltelių medžiaga. Tai suteikia joms atsparumo įvairiomis oro sąlygomis ir užtikrina jų ilgaamžiškumą.
Sistema leidžia projektuoti ir gaminti balkonus ir lodžijas, kurios harmoningai įsikomponuoja į bet kokio pastato architektūrą.

Judančios konstrukcijos išskirtinumai:

 1. Maksimaliai efektyvus balkono erdvės išnaudojimas;
 2. Leidžia stiklinti siaurus balkonus plačiomis varčiomis;
 3. Leidžia integruoti į konstrukciją impostą;
 4. Leidžia patogiai ir saugiai prižiūrėti balkoną;
 5. Leidžia kurti konstrukcijas su skirtingu varčių kiekiu;
 6. Galimybė reguliuoti varčias skirtingame aukštyje;
 7. Fetriniai šepetėliai neleidžia varčioms barškėti;
 8. Ekonomiškas varčių profilis su matoma 38 milimetrų dalimi;
 9. Du (60 milimetrų pločio) ir trys (90 milimetrų pločio) stumdomi profiliai.

 

Atveriamos konstrukcijos išskirtinumai:

 1. Varčioms naudojamas 4, 5 arba 6 milimetrų stiklas ir 18 milimetrų stiklo paketas ;
 2. Leidžia integruoti į konstrukciją impostą;
 3. Iš sutvirtintų profilių galima gaminti duris;
 4. Galimybė integruoti į durų konstrukcijas žemą slenkstį;
 5. Galima naudoti plačius (60 milimetrų) ir siaurus (40 milimetrų) rėmų profilius.

 

Fiksuotos konstrukcijos išskirtinumai:

 1. Galima naudoti 4, 5 arba 6 milimetrų stiklą ir 18 milimetrų stiklo paketą;
 2. Leidžia integruoti į konstrukciją impostą;
 3. Mažas matomo profilio plotis (iki 40 milimetrų);
 4. Minimalus naudojamų profilių kiekis, reikalingas konstrukcijai surinkti;
 5. Galima naudoti plačius (60 milimetrų) ir siaurus (40 milimetrų) rėmų profilius.

 

Mūsų gaminių pranašumai:

Efektyvus lietaus vandens pašalinimas
Drenažo sistema apatiniame rėme, jos nuolydis ir specialūs kaiščiai pašalina lietaus vandenį ir neleidžiant jam patekti į vidų.

Skirtingi įstiklinimo variantai
Stumdomose, varstomose ir fiksuotose dalyse priklausomai nuo stiklajuosčių ir tarpinių galima naudoti 4, 5 ir 6 milimetrų storio stiklus.

Paprastas surinkimas
Galinis sąvaros elementas yra „kregždės uodegos“ formos – tai leidžia lengvai reguliuoti ir greitai įkomponuoti dailylentę pagal spynos liežuvėlį be frezavimo. Sąvarinis profilis nesudėtingai pritvirtinamas prie sąvaros ir nesiremia į montažinį komplektą.

Lengvas surinkimas ir integravimas
Sistemą yra lengva surinkti, tam nereikia brangiai kainuojančios įrangos. Stumdomos konstrukcijos yra sujungiamos 90 laipsniu kampu. Surinkimui naudojami įsukami varžtai. Papildomas frezavimas reikalingas tik spynos įstatymui. Atveriamų ir fiksuotų rėmų profiliai, atveriamos varčios supjaustomos pjūklu 45 laipsnių kampu ir sujungiamos jungtukiniais aliuminio kampeliais. Visi surinkimui reikalingi grioveliai ir kampams skirti tarpai gaminami presu su specialiomis matricomis.

Naudojimo patogumas ir paprastumas
Šepetėlių sutvirtinimas užtikrina apsaugą nuo išorės poveikio ir neleidžia varčioms barškėti. Jas lengvai galima išimti, nuvalyti ir įdėti atgal. Specialūs fiksatoriai apsaugo nuo varčių išstūmimo esant stipriam vėjui ir užtikrina apsaugą nuo išorinio įsibrovimo.

Kokybė
Aliuminis yra ekologiškai švarus produktas, todėl mūsų siūlomi profiliai, kurie yra pagaminti iš aliuminio, turinčio aukštas antikorozines savybes, jums tarnaus ilgai ir patikimai. Tarptautiniai produktų kokybės sertifikatai užtikrina, kad Jus pasieks tik aukščiausios kokybės produkcija.

Turite klausimų? Susisiekti su ekspertu


 

 

 

 
smart foreash